Sıkça Sorulanlar

 •  ÜRÜNLER DOKUMA MI?

  Evet ürünlerimiz tamamen dokumadır, baskılı lazer kesim değildir. Özel Tasarım halılar robottuft tekniği ile dokunurken ELLY MOOD koleksiyonu Hindistan’da elde dokunmaktadır.


 •  HALILARIN KALİTESİ NEDİR?

  Halılarımız tamamen doğal ürünlerdir. Yeni zellanda yünü, viskon ve pamuk iplikler kullanılmaktadır.


 •  HALILARINIZI NEREDE KULLANABİLİRİM?

  Yaşam alanlarınızda, yat ve merdiven gibi proje alanlarınızda, otelinizin lobisinde ve kral dairelerinde tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz sertifikalı olup yaşam alanlarınız için size özel tasarımlar sunmaktayız.


 •  HALININ ÖLÇÜSÜNÜ NASIL ALMALIYIM?

  Müşteri temsilcimizden destek alarak kolay şekilde ölçü alma tablomuzu kullanabilirsiniz. Ya da uzman arkadaşlarımız sizi ziyaret ederek renk ve ölçü konusunda destek olabilir. Size özel hazırlanan tasarımları birlikte inceleyebilirsiniz. Uzaktan ölçü sistemiyle rahatlıkla ölçüyü belirleyebilirsiniz.


 •  HALILARDA ÖZEL ÖLÇÜ YAPILABİLİR Mİ?

  Özel tasarım halılar istediğiniz ölçüde ve renklerde dokunabilir. Ölçü konusunda uzman ekibimizden destek isteyebilirsiniz. Randevu alarak bizzat ölçüye gelinmesini talep edebilirsiniz.


 •  HALININ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

  Özel tasarım halılar doğal malzemelerden dokundukları gibi doğal ürünlerle temizlenmelidir. Önemli olan leke oluştuğunda hızlıca doğru müdahaleyi yapabilmektir. Halıda leke olduğunda önce havlu kağıt ile tampon yapın. Sonrasında beyaz sabun ve beyaz bez yardımıyla lekeyi silin. Son olarak halıyı süpürgeyle vakumlamanız gerekmekte. Halının altında kalan leke varsa yukarıya çekmek için. Profesyonel yerlerde halının temizliğini yaptırmanızı tavsiye ederiz.


 •  HALI YIKAMACIYA VERİLEBİLİR Mİ?

  Ağartıcı özellikli temizlik ürünü kullanılmadığı takdirde halı yıkamacılarda da yıkatabilirsiniz. Halı yıkamadan gelen ürününüzü mutlaka açıp havalandırın. Tam kuruduktan sonra yine paketleyebilirsiniz. Halı nemli kalmamalı. Küf yapabilir.


 •  HALILAR ALERJİK VEYA ASTIM HASTALARI İÇİN UYGUN MUDUR?

  Halılarımız doğal malzemelerden dokunmuştur. Astım rahatsızlığı olanlar için viskon iple dokunan halıları tavsiye ederiz


 •  EVİMDE HAYVAN BESLİYORUM. HALILARI KULLANMAM NASIL OLUR?

  Ürünlerimiz doğal malzemelerden dokunduğu için hayvanların tüyü akrilik halıda olduğu gibi yapışmaz. Temizliği kolaydır.


 •  HALI CHECK-UP NEDİR? NASIL FAYDALANABİLİRİM?

  ELLY CONCEPT ayrıcalıklı müşterilerine özel sunduğumuz check-up ile halılarınızın tüm bakımını yaptırabilirsiniz. Bu özelliğimizle halının m2’sine göre uygun fiyatta halının Türkiye’nin neresinde olursanız olun alınır, yıkanır, varsa söküğü vs tadilatı yapılır, tıraşlamasıda yapılarak yeni halı görüntüsünde size teslim edilir. Bunun için check-up formumuzu doldurmanız yeterli. Sonrasında arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecektir.


 •  ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

  Banka kanalıyla ödeme yapabileceğiniz gibi tüm kedi kartlarınıza taksit ve kapıda nakit ödemeyle sipariş verebilirsiniz.


 •  ÜRÜN İADESİ VARMIDIR?

  Özel tasarım halılar kişiye özel olarak üretilmektedir ve iade söz konusu değildir. Müşteri onayıyla hazırlanan ürünler ancak üretimden kaynaklı bir hata olduğunda işlem yapılabilir. İade ve değişim sürecinde İADE/DEĞİŞİM formunu doldurmadan yapılan gönderimlerde herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Bu formu 1 yıl içerisinde karşılaşacağınız tüm işlemlerde kullanmanızı rica ederiz.


 •  HALILARIN KALİTESİ NEDİR?

  Halılarımız tamamen doğal ürünlerdir. Yeni zellanda yünü, viskon ve pamuk iplikler kullanılmaktadır.


 •  HALILARIN GARANTİSİ VAR MI?

  Üretim hatalarına karşı 1yıl garantilidir.


 •  NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

  Ürünlerimizi whatsapp hattımızdan ya da hello@ellyconcept.com mail adresimize mail yollayarak sipariş verebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek size ölçü almaya ve renkleri yerinde belirlemeye gelmemizi isteyebilirsiniz. Tasarım, üretim kalitesi ve satış sonrası hizmetlerimizle size destek olmak için buradayız.


 •  BAYİLİK VERİYOR MUSUNUZ?

  Yurtdışı ve yurtdışı YETKİLİ SATIŞ NOKTASI anlaşmamız bulunmaktadır. Bu konuda yetkili satış noktası formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvurularınız 3-15 iş günü içerisinde değerlendirilerek size bilgi verilmektedir.