KOLEKSİYONLAR

elly tasarım halı

Mekana özel tasarlanan çalışmalarımızda renkte, ölçüde, tasarımda sınır tanımıyoruz.

Yeni zellanda yünü ve ipek viskon iplikler kullanılarak tamamen doğal malzemelerle dokuma yaparken halının ipliğini, kalınlığını kullanım alanınına göre belirliyoruz.

Tasarımcılarımız size özel tasarımlar sunmaktan emin olun mutluluk duyacaklardır.
Tüm Modeller

elly sisal

Doğal sisale muadil olarak hazırlanan Elly Sisal sentetik iplikle sisal örgüsünde yapılmaktadır. 
Belçika’dan ithal edilen halılar ister parça halı olarak istediğiniz ölçüde ve bordürde isterseniz duvardan duvara halı olarak tercih edebilirsiniz. 
Dokusu yumuşak, temizliği kolay ürünlerdir.
Tüm Modeller

elly kids

Çocuklarımızın sağlığını düşünüyor halılarında doğal malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz.

Yeni Zellanda yünü ve kavak ağacı lifinden yapılan doğal iplikleri tercih ediyoruz.

Küçük prens ve prenseslerin odasına özel tasarımlar yaparken onların hikayesini biz anlatabilir, onlarda bize hayal güçlerini anlatabilirler.

Onların çizeceği bir resmin halısını yaptığımızı düşünsenize? Kendi halılarının tasarımlarını kendileri yapmış olacaklar ve bize sadece o hayalin halısını dokumak kalacak.

Özel tasarım ELLY KİDS grubunun yanı sıra ELLY MOOD EL HALISI grubunuda çocuk odası tasarımlarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Tüm Modeller

elly proje

Proje halıları profesyonellik ister. Yat, otel, ofis, giyinme odası, mağaza tasarımlarında kullanacağınız alana özel tasarımlar yapmak mümkün.

ELLY CONCEPT her mekena özel tasarımlar hazırlar. Kullanışlı, şık, özel belgelerle işimizi profesyonel şekilde alanında yapıyoruz.

İç Mimar ve Mimarların projelerine küçük dokunuşlar yaparak çalışmalarını desteklediğimiz gibi mobilya firmalarına hazırladığımız özel halılarla projelerinin tamamlayıcısı olmak projelerimiz arasındadır.
Tüm Modeller

elly patchwork

Aşkla dokunan halıları yeni bir aşkla tasarladık.

Anadolu’da emekçi kadınların ilmek ilmek dokudukları halılara yeniden can verme misyonuyla hazırladık patchwork halılarımızı.

Herbiri birbirinden özel olan el halılarını ayrıcalıklı tasarımlarla, değerini kaybetmeden sizlere sunuyoruz şimdi. Usta ellerin dokuduğu halılar yine usta eller tarafından biraraya getiriliyor.

2020 patchwork koleksiyonumuz orijinal Anadolu halı ve kilimlerinden hazırlanmaktadır. Anadolu’nun farklı yörelerinde dokunan halılarımız Uşak’ta usta eller tarafından elde dikilmektedir. Tasarımlarını Şeyda Elif Çakmak’ın hazırladığı patchwork halılarımız özel ölçülerde ve dekorasyonunuza uygun renklerde yapılabilir.

Türkiye’nin bu eşsiz güzelliğini yaşam alanlarınızda kullanmanın ayrıcalığını yaşayın.
Tüm Modeller

elly black

Sadeliği, her dekora uygun dokusuyla salonlarınızı, yatak odalarınızı ve oturma odalarınızı tamamlayan bir grup. Özel tezgahlarda dokunan halımız dokusu ve görüntüsü itibariyle el halılarını anımsatmaktadır. Tüy vermemesi, üzerine konulan mobilyalardan iz almaması ve kolayca temizlenebilir olması sayesinde her türlü dekorda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.  Modern teknikler kullanarak klasik görünüm verdiğimiz ELLY BLACK serimizde evinize yepyeni bir trend yakalamanız mümkün. Elly Black koleksiyonuyla evinizi yeniden dekore etmek için buradayız. 

 

 Tüm Modeller